דף הבית נותני שירות משהו לאכול תיירות ונופש פנאי ובילויים קניות וחנויות ארועים קולנוע דרושים בעמק צור קשר

משה עטיה

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פתרונות הצללה

צוות JVINDEX יצא לבקר בחברת משה עטיה בע"מ הממוקמת בפוריה ומתמחה בתכנון, ייצור והתקנת גדרות, מעקות, פרגולות, סוככים, סורגים ומשטחי בטון. לחברה בית מלאכה מודרני ומתקדם הכולל מכונות ייצור איכותיות, וצוות החברה מונה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ. חברת משה עטיה בע"מ מציעה שירות לכל תושבי האזור ומתחייבת לעבודות ברמה הגבוהה ביותר ולחומרי גלם איכותיים ובטיחותיים. החברה מציעה בין היתר תכנון והקמת גדרות דקורטיביים ממגוון סוגי עץ ומתכת, ניתן לייצר גדרות משולבים בעץ ומתכת. כמו כן, החברה מציעה גדרות ביטחון כדי להגן על שלום הדיירים ועל רכושם וכדי למנוע כניסת זרים ואורחים לא רצויים למתחם המגודר.

פתרונות הצללה מתקדמים

כדאי לדעת כי במהלך הביקור בחברת משה עטיה בע"מ ראינו כיצד מתכננים ומייצרים פתרונות הצללה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. צוות החברה נפגש עם הלקוח על מנת לקחת מידות מדויקות וכדי להבין את צרכיו הייחודיים של הלקוח. לאחר תכנון ראשוני ותיאום צפיות עם הלקוח, הצוות ניגש למלאכה, ומציע מגוון רחב של פתרונות הצללה כגון פרגולות מעץ או ממתכת עמידה בפני חלודה, סוככים מעוצבים בשלל מידות וגדלים עם מנגנון לפתיחה ידנית או מנגנון חשמלי לתפעול נוח ויעיל של הסוכך, סוככים קבועים עם קונסטרוקציית מתכת או אלומיניום, סוככי זרוע עם בד איכותי המסנן היטב את קרינת השמש, מפחית את החום ומגן מפני טיפות הגשם, סוככי חלון מעוצבים, גגון לכביסה ועוד מגוון פתרונות הצללה נוספים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

שערים איכותיים

חברת משה עטיה בע"מ מתמחה בתכנון, ייצור והתקנת שערים בכל גודל ולכל מטרה. החברה מציעה שערים נגללים הנפתחים כלפי מעלה ומתאימים לסגירת חניונים, שערי כניסה לבית (פשפש) בשלל עיצובים מרהיבים ובהתאם לתכניות האדריכל או על פי תכנון אישי, שערים חשמליים לסגירת מתחמים כמו מפעלים, יישובים, בתים ועסקים. יש לציין כי ניתן לפתוח את השער החשמלי באמצעות שלט או בעזרת טלפון נייד או כרטיס קרבה.

סורגים ומעקות

כמו כן, במהלך הביקור בחברת משה עטיה בע"מ ראינו כיצד מתכננים ומייצרים סורגים ומעקות ממתכת עמידה וחזקה לאורך שנים ארוכות. צוות החברה מציע פתרונות מתקדמים בתחום הסורגים והמעקות, ומתמחה גם בייצור סורגים ומעקות דקורטיביים שנועדו להבטיח את שלום הדיירים, למנוע נפילת ילדים וחפצים, ולהעניק שקט נפשי ומיגון גבוה לבית או לעסק.

תחזית מזג האוויר בארץ להיום - 26.05.2018
מזג האוויר בלא שינוי ניכר. חם מעט מהרגיל. זמנית עדיין ייתכן גשם מקומי בעיקר בדרום הארץ ומזרחה.
תחזית מזג האוויר בארץ לימים הקרובים
יום שבת

דומה
יום ראשון

חם לעונה
יום שני

ירידה בטמפרטורות